EN SK PL

Napísali o nás

Chcem sa podeliť o skúsenosť pri kúpe stavebného pozemku v rezorte Golf view resort Vysoké Tatry od spoločnosti LEGACY HIGH TATRAS. Táto lokalita ma očarila hlavne prekrásnym výhľadom na štíty Vysokých Tatier. Služby developera vysoko prevýšili moje očakávania a moju požiadavku, keďže som sa rozhodol obhliadku pozemku uskutočniť na Silvestra, nebol problém zrealizovať. Musím zdôrazniť veľkú ústretovosť pána Vojtaššáka, ktorá bola ukážková. Kúpou pozemku sa jeho ochota pomôcť neskončila, pán Vojtaššák všetko vybavil ohľadom prevodu pozemku ochotne nám ukázal domy vo výstavbe ako inšpiráciu a naďalej je nám nápomocný pri výstavbe vlastného domu. Za čo mu veľmi pekne ďakujem.

Štefan Ratkovský, majiteľ pozemku


Spolu s manželkou sme niekoľko rokov hľadali vhodné miesto na oddych a relax. Nakoľko máme veľmi radi prírodu a okolie našich veľhôr, vyhľadali sme si inzeráty, oslovili realitné kancelárie a pustili sme sa do vyčerpávajúcich obhliadok nehnuteľností a pozemkov v blízkosti Vysokých Tatier. Úplnou náhodou, pri návrate z Tatier sme si z hlavnej cesty všimli krásnu lokalitu s rastúcimi domčekmi vo Veľkej Lomnici. Intuitívne sme ju po prvýkrát vyhľadali, dostali sa k nej spleťou čarovných uličiek a hneď sme si ju zamilovali. Ten fantastický výhľad na Vysoké Tatry, pokoj a energia vyžarujúca z tohto miesta nás dojali a vzápätí sme zabudli na miesta, kde sme doposiaľ hľadali pre nás vhodné miesto na relax a bývanie. Zavolali sme na plagáte uvedené telefónne číslo pána Jozefa Vojtaššáka a od tejto chvíle sme boli presvedčení, že sme našli to správne miesto pre nás. Okamžite sme sa stretli a absolvovali spoločnú obhliadku areálu s podrobným výkladom, kde nás svojím profesionálnym prístupom zoznámil s každým kútikom areálu a umocnil v nás pocit bezpečia pri výbere tejto lokality. Presnými a spoľahlivými odpoveďami na naše otázky v nás umocnil istotu správneho výberu a tak sme už zakrátko podpisovali dohodu a následne zrealizovali kúpu pozemku. Po našich vynikajúcich skúsenostiach a po veľmi serióznom jednaní so spoločnosťou LEGACY HIGH TATRAS, s.r.o. môžem ubezpečiť každého záujemcu o bývanie alebo rekreáciu v Tatrách, že toto je to správne a bezpečné miesto, kde sa môžu po rokoch konečne začať plniť naše aj Vaše sny o bývaní v úžasnom prostredí Golf View Resort vo Veľkej Lomnici.

PaedDr. Ingrid Kovalská a Mgr. Anton Kovalský, majitelia pozemku


Na stavbe sa vždy ponúkajú rozhodnutia, v ktorých buď vyhráva cena alebo kvalita. O projekte vo Veľkej Lomnici od spoločnosti Legacy High Tatras viem povedať, že vždy vyhrala kvalita.

Štefan Duplák, majiteľ stavebnej firmy Ekoprim Tatry, ktorá realizovala výstavbu inžinierskych sietí a miestnej komunikácie v celom rezorte


Každému kto hľadá pokojné miesto na bývanie s rodinou alebo víkendový oddych a zároveň si chce užívať výhľad na Vysoké Tatry túto lokalitu vrelo odporúčam. Okolie rezortu je príkladne upravené a udržiavané a to či už v letnom alebo v zimnom období. Veľa zelene na okolí a neďaleký lesík sú ideálne na víkendové prechádzky. Developer v rezorte realizuje oddychovú zónu, na ktorú sa už teraz s rodinou veľmi tešíme. Osobitne na tejto lokalite oceňujem jej blízkosť k Vysokým Tatrám, nakoľko v zimnom období veľa času trávime s rodinou na lyžovačke v Tatranskej Lomnici, kde sme autom do 10 minút a v lete zase možnosť chodiť na vysokohorskú turistiku bez zdĺhavého transportu. To ocenia najmä rodiny s deťmi. Nezanedbateľný význam pre mňa má aj veľmi dobrá dopravná dostupnosť smerom na Poprad a následne na diaľnicu D1, nakoľko často cestujem do BA a KE.

Mgr. Pavol Gavor, majiteľ pozemku


V roku 2013 sme hľadali pod Tatrami pozemok s využitím na rekreačné účely, kontaktovali sme realitné kancelárie, inzerentov a prešli približne 10 ponúk avšak nič nás nezaujalo. Hľadali sme slnečný pozemok s výhľadom na Vysoké Tatry so všetkými sieťami, pripravený k výstavbe. Nakoniec sme mali šťastie a využili sme ponuku v projekte GOLF VIEW RESORT. Naša šťastná voľba je s odstupom času potvrdená a postupne objavujeme ďalšie výhody: výborná dostupnosť v každom období, skvelá infraštruktúra blízkeho okolia, prístup developera pri riešení požiadaviek, kvalita prostredia v rámci areálu. Sme spokojní my aj hostia, ktorí k nám často chodia.

MUDr. Martin Štefanský, majiteľ pozemku


Prvý krát keď som vystúpil z auta v Golf view resort, hneď ma uchvátil výhľad na Tatry a na Kráľovu Hoľu. Rovnaký prvý dojem mala aj manželka. Je to krásne miesto s krásnym výhľadom, kde je všetko pripravené na stavbu. Rovnako veľmi ústretový bol aj p.Vojtaššák, ktorý vždy rad poradil. Dúfame aj s manželkou, že sa nám aj našim susedom v areáli bude bývať dobre.

Peter Hvizda, majiteľ pozemku